Vaizdo žaidimų sistemos prekyba

Skelbimo talpinimaskaip ir prekių siuntimas, yra visiškai nemokamas, o už pirmą pardavimą kiekvienas pardavėjas gauna 5 eurų bonusą. Norėdama užtikrinti kokybę ir atitikti aukščiausius saugumo standartus, parduotuvės komanda iki menkiausių smulkmenų patikrina skaitmeninių prekių raktų prekybininkus. Pinigai už parduotą prekę pardavėją pasiekia tik pirkėjui gavus ir patvirtinus prekės būklę.

Mindaugas Valickis - Pasąmonės žaidimų labirintai ir efektyvūs būdai keisti savo likimą

Per kelerius metus visame pasaulyje parduota apie Visgi konkurentai siūlė pažangesnius gaminius, todėl galiausiai kompanija pasitraukė iš žaidimų konsolių rinkos.

Nuotrauka Beje, šį savaitgalį žaidimų gerbėjams — dviguba vaizdo žaidimų sistemos prekyba.

Per karantiną jų reikšmė dar labiau išaugo, nes tai viena labiausiai įtraukiančių pramogų namuose. Skaičiuojama, kad iki šiol visame pasaulyje yra parduota daugiau nei 1,5 milijardo konsolių, o žaidimų industrijos metinė apyvarta siekia apie mlrd USD. Tie patys gamintojai pirmauja ir visų laikų perkamiausių konsolių sąraše.

Linksmieji rinkos kalneliai A. Vaičiulionio teigimu, žaidimų konsolių ir pačių kompiuterinių žaidimų rinkos pokyčiai per tuos 48 metus primena linksmuosius kalnelius: nuo įspūdingų pakilimų, inertiškų posūkių iki nuosmukių ir mirties kilpų.

Žaidimų konsolių galimybės augo, diskelius keitė kompaktiniai diskai, o pastaruosius — debesija. Siekdami privilioti daugiau vartotojų ir maksimizuoti uždarbį, žaidimų kūrėjai išbando vis naujus verslo modelius: vieni rodo reklamas, kiti pardavinėja žaidimų kambarius, treti leidžia žaisti nemokamai, bet už pirkinius suteikia pranašumą žaidime.

Dar viena žaidimų kryptis — virtuali realybė.