Talib bollinger juostos

Plius šis metodas - Lengva naudoti ir sumažinti riziką, susijusią su sukčiai. Pradėkite dirbti su "Coinbase" čia. Pirmą kartą jį visuomenei pristatė Johnas Bollingeris, kuris rodikliui priskyrė savo vardą. Skirtingai nuo įprastinio judančio vidurkio skaičiavimo, 4.

Bingas Thomas derina kreives ir taškus talib bollinger juostos biblioteka Britanijos Kolumbijoje Prekybos sistemos surrey, Viršutinė kairiojo meniu antraštė Turinys Surrey miesto centro biblioteka yra pagrindinė viešųjų bibliotekų sistemos dalis Surrey mieste, priemiesčio mieste, esančiame maždaug už 50 km į pietryčius nuo Vankuverio centro.

Skulptūrinę pastato formą sudaro betoninės sienos, kurios iš dalies pasvirusios į vidų, sukuriančios vaizdinį susidomėjimą ir kartu sumažinančios saulės šilumos padidėjimą.

Šiaurinė pastato pusė eina į smailų tašką, primenantį laivo lanką, o languose yra ir kreivės, ir taškai - abi savybes, kurias išpopuliarino velionio Zaha Hadid darbas. Komanda įtraukė didelius stiklinimo plotus, užtikrindama, kad į pastatą patektų daug šviesos. Jie taip pat suprojektavo įėjimą, kuriame būtų aiškios regėjimo linijos, leidžiančios lankytojams greitai orientuotis objekto viduje.

Apšviestas dideliu stoglangiu, prieširdis yra apsuptas ištisine baltų turėklų juosta. Platūs laiptai dvigubi kaip sėdimos vietos.

Projektavimo procese pagrindinis rūpestis buvo kasdieninės aplinkos kūrimas. Firma dirbo kartu su miesto bibliotekininkais kurdama socialinės žiniasklaidos strategiją, įtraukiančią bendruomenę į projektavimo procesą.

Geriausi nuomonės savaitę.

Taip pat perskaitykite.