Strategijos galimybės patekti į užsienio rinkas

Noredami gauti daugiau informacijos, prašome siusti paklausima musu pagrindinio elektroninio pašto adresu: klaipeda bbck. Unikalių žinių perdavimas pasibaigus sutarčiai partnerį paverčia konkurentu, kuris žino visas įmonės stipriąsias puses, yra įgijęs vertingos patirties pramonėje ir moka jas teisingai naudoti. Licencijos davėjas gali patekti į rinką su minimalia rizika, o licencijos turėtojas neturi pradėti nuo nulio, nes iškart gauna gamybos patirtį, gerai žinomą produktą ar pavadinimą.

Pramonės šakų analizė d.

Rinkos segmentų analizė Verslo strategijos analize susideda iš 4 skirtingu tipu gilesniu studiju. Mes patartumeme jums pradeti nuo rinkos tyrimo, kuris susideda iš placios rinkos analizes atliktos jusu komercines veiklos srityje. Mes specializuojames Skandinavijos ir Baltijos šaliu rinkos tyrimuose.

Atlike rinkos tyrima, jus galite toliau gilintis i verslo strategija: kaip patekti i užsienio rinka, kokia taktika pasirinkti, kokiu budu tai butu geriausia ir ekonomiškiausia padaryti.

Strategijos galimybės patekti į užsienio rinkas, Baltic Business Center

Tam sprendimui priimti reikalinga aktuali informacija, pavyzdžiui, konkurentu analize, pramones šaku analize ar rinkos segmentu analize. Galutine kaina visuomet nustatoma individualiai, priklausomai nuo jusu pageidavimu. Investicinių galimybių paieška a. Įmonės steigimas Investiciniu galimybiu paieška – tai paslauga, kuria mes teikiame potencialiems investuotojams, kurie domisi Skandinavijos ir Baltijos šaliu rinkomis.

Taip pat gamybinems imonems, kurios ieško savo verslo pletros galimybiu užsienio rinkoje. Taciau galutine kaina visuomet nustatoma individualiai, priklausomai nuo jusu pageidavimu.

Noredami gauti daugiau informacijos, prašome siusti paklausima musu pagrindinio elektroninio pašto adresu: klaipeda bbck. Musu kontaktus rasite pagrindiniame Meniu – Musu komanda.

Prekyba Baltic Business Center turi daugiamete prekybos patirti. Mes padejome prekiauti ivairiomis prekemis ir žaliavomis daugiau nei imoniu iš Baltijos ir Skandinavijos šaliu.

Dienos prekybos sukimosi taško strategija

Mes gerai išmanome logistika, todel galime ir jums patarti i ka kreiptis, kad jusu prekes net ir nedidelemis apimtimis butu laiku ir skubiai pristatytos i vieta. Jeigu strategijos galimybės patekti į užsienio rinkas reikalingi langai, durys ar kitos statybines medžiagos, mes turime tiekeju kontaktus ir galime jums atsiusti pasiulymus per trumpa laiko tarpa. Nedvejodami kreipkites i musu musu konsultantus, jeigu domites ir kitais produktais.

Kitos paslaugos Jeigu pradėjote komercinę veiklą naujoje rinkoje ir jums reikalinga teisinė pagalba, vertimai ar pagalba planuojant ir užsakant verslo kelionę, mes siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis.

Nedvejodami kreipkitės, jeigu jums prireiktų vertimo ir iš fino-ugrų ar kitų retesnių indoeuropiečių kalbų.

Teisine pagalba Mes teikiame teisines pagalbos paslauga. Tai gali buti finansininko, buhalterio konsultacijos, asistavimas derybu metu sudarant sutartis bei kita bendroji teisine pagalba.

Verslo keliones Pagal jusu pageidavimus med suplanuojame ir sutariame del susitikimu bei apsilankymu jusu pageidaujamose istaigose ir bendrovese. Mes taip pat galime jums padeti užsisakyti viešbuti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ar kitose Skandinavijos šalyse.

Taip pat, vizito dienomis pagal jusu pageidavimus Baltic Business Center gali užsakyti jums reikalinga transporto priemone. Kaina nustatoma individualiai, priklausomai nuo jusu pageidavimu.