Sistemų inžinerijos prekybos tyrimo pavyzdys

Mechaniniai įgūdžiai: pritaikykite teoriją ir inžinierių instrukcijas gamindami naujus komponentus pramoninėms mašinoms ar įrenginiams. Jie yra atsakingi už tai, kad inžinerinių darbų geologiniai veiksniai būtų pripažinti ir į juos būtų atsižvelgiama siekiant apsaugoti aplinką nuo žmogaus sukeliamų pavojų. Sistemų analitiku -e Sistemų analitiku -e — konsultavimasis su naudotojais, siekiant suformuluoti ir dokumentuoti reikalavimus, taip pat su vadovybe, siekiant užtikrinti, kad būtų susitarta dėl sistemų principų; — verslo procesų, procedūrų ir darbo praktikos nustatymas ir analizė; — su veiksmingumu susijusių trūkumų nustatymas ir vertinimas, taip pat optimalios verslo praktikos, sistemų funkcionalumo ir veikimo rekomendacijų kūrimas; — atsakomybė už tokius funkcinius sprendimus, kaip sistemų bandymo planų rengimas, patvirtinimas ir įgyvendinimas; — funkcinių techninių sąlygų aprašų, kurias naudos sistemų kūrėjai, rengimas; — sistemų plėtra ir keitimas, siekiant gerinti darbų srautą ar kitais tikslais; — kompiuterių sistemų koordinavimas ir susiejimas organizacijoje, siekiant suderinamumo.

Profesionalios visuomenės, tokios kaip IEEE Universitetai Bendravimo įgūdžiai: mokėti žodžiu ir raštu aiškiai paaiškinti projekto ar bandymo procedūrų pakeitimų poreikį. Matematikos įgūdžiai: naudokite matematiką analizei, projektavimui ir trikčių šalinimui.

Mechaniniai įgūdžiai: pritaikykite teoriją ir inžinierių instrukcijas gamindami naujus komponentus pramoninėms mašinoms ar įrenginiams. Problemų sprendimo įgūdžiai: naudodamiesi statistiniais metodais nustatykite pagrindines nesėkmių priežastis ir rekomenduokite dizaino vidutinės prekybos mainais strategijos pavyzdys apdorojimo metodų pakeitimus.

Projektavimo įgūdžiai: surinkimo proceso ir gaminamų dalių projektavimo schema.

Sistemos vertinimas: nustatykite sistemos veikimo rodiklius ar rodiklius ir veiksmus, kurių reikia siekiant pagerinti ar pataisyti, atsižvelgiant į sistemos tikslus. Trikčių šalinimas: pateikite techninę patirtį arba palaikykite, susijusius su gamyba.

Orientuotas į detales: atlikite tikslius matavimus ir saugokite tikslius mechanikų inžinierių įrašus. Nuorodos ir šaltiniai Mechanikos inžinierių institucija : didžiausias mechanikos inžinerijos žinių, įgūdžių ir galimybių tinklas pasaulyje, turintisnarių pasaulinę bendruomenę, atstovaujamą daugiau nei XNUMX šalių.

IAENG mechanikos inžinerijos draugija : profesinė mechanikų inžinierių ir mechanikos inžinerijos disciplinų organizacija, veikianti kaip tinklų kūrimo, informacijos mainų, idėjų mainų sistemų inžinerijos prekybos tyrimo pavyzdys problemų sprendimo forumas mechanikos inžinerijos bendruomenei. Amerikos mechanikos inžinierių draugija : ne pelno siekianti narystės organizacija, kuri visame pasaulyje reklamuoja įvairių disciplinų inžinerijos ir susijusių mokslų meną, mokslą ir praktiką.

Technologijos, vadybos ir taikomosios inžinerijos asociacija : profesionali asociacija, kurioje yra daugiau nei 1, novatoriškų narių, kurie dalijasi technologijomis, vadyba ir taikomosiomis inžinerijos idėjomis, tyrimais ir programomis, kurios teigiamai veikia ateitį.

Amerikos atestuotų inžinierių technikų draugija : vienintelė nacionalinė, profesionali visuomenė, sukurta specialiai inžinierių technikams ir technologams bei jų valdoma visų inžinerinių disciplinų. Amerikos inžinerinio švietimo draugija : asmenų ir institucijų ne pelno organizacija, įsipareigojusi tęsti inžinerijos ir inžinerijos technologijų mokymą.