Rms prekybos sistema,

Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Žinyno meniu spustelėkite Apie Store Operations Manager.

Naujausios žinios apie nuotolinio valdymo sistemą RMS! Nuo pat sukūrimo pradžios RMS siūlė platų spektrą funkcionalumų, kas leido klientams stebėti ir valdyti Teltonika Networks gaminius daug paprasčiau. Teltonika Networks pagrindinis tikslas yra nestovėti vietoje, o judėti pirmyn. Toks pats tikslas keliamas ir su RMS plėtra, stengiamasi kuo daugiau indėlio įdėti į šios puikios programos atnaujinimą.

Su šiuo atnaujinimu, mūsų partneriai turės dar platesnį spektrą funkcijų orientuotų į darbo našumo didinimą. Wi-Fi parametrų valdymas Wi-Fi valdymas leis Jums surinkti statistinius duomenis, kiek žmonių, kokiu metu buvo prisijungę prie Jūsų Wi-Fi tinklo.

Prie visa to, Jūs turėsite rms prekybos sistema matyti, kiek duomenų kiekvienas vartotojas sunaudojo, ir visa tai Jūs galėsite ne tik matyti skaičiais, tačiau ir grafinėmis priemonėmis. Ji leidžia Jums nevaržomai, per atstumą pasiekti savo gaminius prijungtus prie Teltonika Networks tinklo gaminių. Ši funkcija leidžia pasiekti gaminio Webui ir CLI ir turėti pilną prieigą prie šių gaminių, lygiai taip pat, kaip, kad jie būtų šalia Jūsų. Jeigu dar to negana, visa tai Jūs galite padaryti neturėdami viešo IP adreso!

Licenzijos į kreditus Nuo šių metų Liepos 1d. Teltonika pakeitė RMS licenzijas į kreditus. Dėl to mūsų partneriai gali daug lengviau perparduoti arba naudoti juos.

Taip pat, kreditai neturi laiko limito, kas leis Jums juos nevaržomai naudoti. Parametrų vizualinės diagramos Nuo šio atnaujinimo RMS sistemoje Jūs galėsite kelių mygtukų paspaudimu sugeneruoti norimo parametro vizualinį brėžinį ar diagramą. Tai leis vaizdžiau atspindėti norimus statistinius duomenis.