Prekybos priežiūros sistema

Kokybiško ir profesionalaus prekių išdėstymo užtikrinimas pardavimo vietoje Oficialių planogramų tikrinimas Oficialių planogramų neatitikimų identifikavimas Vidinių planogramų įgyvendinimas pagal suderintą kliento išdėstymą Mūsų didelė prekių priežiūros vadybininkų komanda pardavimo vietoje atstovauja gamintojo interesus. Bendradarbiaujame su prekybos centrais, efektyviai sprendžiame iškilusias problemas, ieškome naujų partnerių savo klientams, prižiūrime produkciją prekybos vietose, bei organizuojame PROMO pristatymus. Veiklos sritys: reklamos paslaugos.

Kiekvienas mūsų prekių priežiūros vadybininkas angl. Apie neatitikimus informuojame sutartu, abiems patogiu būdu.

Ataskaitos ir duomenų analizė Papildomų išstatymų ataskaitos apdorojimas 1 mėn, 1 sav. Daugiau apie tai skaitykite Komisijos interneto svetainėje bei Energetikos reguliuotojų bendradarbiavimo agentūros tinklapyje.

Įmonės aprašymas:

Buitinis gamtinių dujų vartotojas toliau — buitinis vartotojas — fizinis asmuo, perkantis gamtines dujas asmeninėms, šeimos ar namų ūkio reikmėms, nesusijusioms su ūkine komercine ar profesine veikla.

Didmeninis gamtinių dujų vartotojas toliau — didmeninis vartotojas — asmuo, išskyrus perdavimo sistemos operatorių, regioninės gamtinių dujų rinkos zonos operatorių ar skirstymo sistemos operatorių, perkantis gamtines dujas perparduoti. Šiame jutiklyje viename korpuse suderinti du sensoriai judesio pasyvus infroraudonųjų spindulių ir akustinis stiklo dūžio.

Jis turi tris nepriklausomus išėjimus judesio jutiklio aliarmo, stiklo dūžio aliarmo ir sabotažinį. Iš judesio jutiklio sensoriaus gautas signalas yra analizuojamas skaitmeninių būdu.

Jutiklio standartinė linzė gali būti pakeičiama į koridorinę, užuolaidinę arba nejautrią naminiams gyvūnams. Kad nustatyti stiklinio lango dužimą, dvigubos technologijos stiklo dūžio jutiklis analizuoja oro slėgio pasikeitimus ir garsus.

Aeratorius - Didmeninė, Mažmeninė Prekyba, Nuoma ir Remontas