Pirmą kartą prekybos galimybės

Prekybininkai aktyviai investavo ne tik į savitarnos kasų kiekio didinimą, bet ir technologinių sprendimų kokybę bei pažangumą. Joje klientams iš viso pasaulio siūlomos įvairios su tokio tipo prekyba susijusios paslaugos, ir didelė dalis veiklos yra susijusi su Didžiosios Britanijos rinka. Štai Lietuvoje m. Sprendimais, kurie pirkėjams leidžia internetu užsakytas prekes jiems patogiu metu atsiimti specialiose pirkinių stotelėse, šiandien domisi ne tik maisto prekybos tinklai, bet ir kiti prekybininkai — pavyzdžiui, vaistinės.

Karantino laikotarpiu į el. Tad ar el.

Elektroninė prekyba ©  Shutterstock Pagal polinkį pirkti internetu — lietuviai treti Europoje Pasaulį užklupusi pandemija ir karantino priemonės neabejotinai paskatino pirmą kartą prekybos galimybės dar labiau atsigręžti į el. Jos pirkėjams dažnu atveju buvo vienintelis saugus būdas įsigyti reikiamų prekių. Vis tik net ir fizinėms parduotuvėms vėl atvėrus duris pirkimo internete suteikiamų privalumų lietuviai neatsisakė, o aktyviai pirkti internetu planuoja ir toliau.

Gerbiamasis skaitytojau,

Maždaug pusė 48 proc. Lietuvos gyventojų teigia, kad ir panaikinus su Covid susijusius suvaržymus didžiąją dalį savo pirkinių ketina įsigyti pirmą kartą prekybos galimybės.

Klivlando gamtos istorijos muziejus Klivlando gamtos istorijos muziejus tikrai patiks ne tik jūsų šeimos vaikams, bet ir visiems suaugusiems.

Dažniau tokią poziciją Europoje išreiškė tik graikai 51 proc. Palyginimui, tik 28 proc.

Kompanijos pristatymas. Vytaute Stendeliene

Verslams tai neabejotinai suteikė naujų galimybių ir paskatino investuoti į e-komercijos plėtrą. Tikėtina, kad nauji per pandemiją susiformavę vartotojų įpročiai išliks ir ilgesnėje perspektyvoje lems tolimesnį el.

Taip pat L. Šiumetė pabrėžia, jog šie su pandemija susiję vartotojų bei verslo pokyčiai išryškina ir dar kitus efektus. Vis mažiau ir mažiau atsiskaitoma grynaisiais pinigais, dėl ko auga atsiskaitymo kortelių svarba. Nemažai perkančiųjų mokėdami naudojasi kreditu — perka skolintais pinigais, o tai parodo finansinio raštingumo visuomenėje svarbą.

Labai patrauklus sprendimas, kai perki šiandien, o atsiskaitai vėliau ar per ilgesnį laiką, netinkamai planuojant asmeninius finansus, gali turėti neigiamų ilgalaikių pasekmių. Pirkėjai turi gerai suprasti kreditų naudojimo kasdieniams atsiskaitymams įtaką, savo atsakomybes, bei praktikuoti tinkamą finansinę drausmę.

Nuorodos kopijavimas

Anot L. Šiumetės, atskirų šalių gyventojų polinkis pirkti internetu nemaža dalimi priklauso ir nuo tokių faktorių kaip išvystyta interneto infrastuktūra, kibernetinis saugumas ir efektyvi prekių pristatymo logistika, todėl šalyse, kuriose šioms sritims skiriamas didesnis dėmesys, el. Per karantiną — daugiau nei naujų el. Organizacijos duomenimis, karantino metu Lietuvoje įsikūrė virš naujų el.

Didžioji dalis šių naujų el.

GERIAUSI VIEŠBUČIŲ pasiūlymai ir PIGIAUSI VIEŠBUČIAI – Klivlandas

Vienos įmonės jau turėjo el. Kiti verslai neturėjo visai jokios patirties šioje srityje ir el.

Tačiau po vienu stogu visą žmogaus kasdienybę talpinantys prekybos centrai mena seną ir ilgą istoriją, prasidėjusią dar XIV a. Pirmosios mažos parduotuvės, dažniausiai specializuotos, pradėjo veikti dar XIV a.

Antroje vietoje 10 proc. Iš viso šiuo metu duomenų bazėje yra apie smulkaus ir vidutinio verslo el. Vilniuje registruotos el.

Karantino laikotarpiu į el.

Maždaug ketvirtadalis el. Daugelis jų, E. Kačerausko manymu, internetu pirks ir toliau.

Ar algo prekybos galimybės Skambinant

Nėra abejonių, kad net ir pasibaigus karantinui didelė dalis šių pirkėjų ir toliau rinksis taupyti savo laiką bei dienos snaiperių prekybos strategija ir užsisakys prekes internete ar tiesiog mobiliojoje aplikacijoje. Kitas svarbus dalykas, kuris skatina gyventojus pirkti internete, tai vis besiplečiantis el. Šiemet šis augimo tempas gali būti kartus didesnis.