Piktnaudžiavimo prekybos strategijomis

Melagingos ar klaidinančios informacijos platinimas gali turėti didelį poveikį finansinių priemonių kainai per palyginti trumpą laikotarpį. Piktnaudžiavimo prekybos strategijomis energetikos produktų atžvilgiu kompetentingos institucijos turėtų atsižvelgti į konkrečias [Europos Parlamento ir Tarybos reglamento ES Nr. Šis reglamentas taikomas finansinėms priemonėms nepriklausomai nuo to, ar jos įtrauktos į EVPRI paskelbtą sąrašą; 10 įmanoma, kad kai kurios finansinės priemonės, kuriomis prekiaujama ne prekybos vietoje, gali būti naudojamos piktnaudžiaujant rinka. Stebėjimą sudarius sandorį atlieka už algoritmą atsakingi prekiautojai ir investicinės įmonės rizikos kontrolės funkciją atliekantys darbuotojai. Investicinė įmonė pagal savo reguliuojamąjį kapitalą, tarpuskaitos susitarimus, prekybos strategiją, priimtiną riziką, patirtį ir tam tikrus kintamuosius, kaip antai laikotarpis, kurį investicinė įmonė vykdo algoritminę prekybą, ir jos priklausomumas nuo pardavėjų, kurie yra trečiosios šalys, nustato taikytinas rinkos ir kredito rizikos ribas.

Rašyti komentarą 0 Lietuvos apeliacinis teismas ketvirtadienį išteisino už piktnaudžiavimą nuteistą Utenos rajono merą Alvydą Katiną. Taip pat visiškai išteisinta buvo ir šioje byloje dėl dokumento klastojimo nuteista buvusio ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus sekretoriato vadovė Džuljeta Žiugždienė. Anot teismo, A. Katino veiksmai, prašant savivaldybės tarnautojo nuvažiuoti įvertinti Dž. Katinas nedavė nurodymo darbus atlikti neatlygintinai.

Bylą nagrinėjusių teisėjų teigimu, taip pat nėra pagrindo pripažinti, kad A. Katinas savo veiksmais sumenkino savivaldybės prestižą ir diskreditavo mero vardą, nes jau po viešai paskleistos informacijos apie tyrimą jis buvo dar kartą perrinktas meru. Nagrinėjant epizodą dėl D. Žiugždienės teismas nusprendė, kad byloje nėra duomenų, jog ji būtų suklastojusi prašymą, o tai, kad jį pateikė vėlesne data, nepatvirtina šio fakto.

Panevėžio apygardos teismas ųjų sausį A. Katinui buvo skyręs 8. Teismas tąkart jį pripažino kaltu dėl piktnaudžiavimo, tačiau išteisino dėl prekybos poveikiu.

Apeliacinį skundą dėl šio sprendimo pateikė prokuratūra, kuri siekė, kad teismas merą nubaustų ne tik baudą, tačiau ir uždraustų jam trejus metus užimti pareigas valstybės tarnyboje. Šiugždienę Panevėžio teismas buvo pripažinęs kalta dėl dokumento klastojimo, tačiau išteisinęs dėl nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo, piktnaudžiavimo tarnyba ir turto iššvaistymo.

Jai buvo skirta 4.

Dėl piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi „Google“ – po EK padidinamuoju stiklu - Verslo žinios

Prokuratūra siekė, kad apeliacinis teismas D. Žiugždienę pripažintų kalta ir dėl nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo, skirtų jai galutinę Abiejų nuteistųjų advokatai dėl pirmosios instancijos teismo sprendimo taip pat buvo pateikę skundus, jie prašė nuteistuosius visiškai išteisinti.

Kaltinamojo akte nurodyta, kad m. Žiugždienei priklausantį gyvenamąjį namą Utenos rajone.

  1. Sklandus vertybinių popierių rinkų veikimas ir visuomenės pasitikėjimas rinkomis yra būtinos ekonomikos augimo ir gerovės sąlygos.
  2. Piktnaudžiauja Automatizuotos dienos prekybos sistemos, naršymo meniu Dienos prekybos sistema gali naudoti automatines programas ir kaip jos veikia m.?

Anot teisėsaugos, to meras reikalavo siekdamas D. Žiugždienės palankumo ateityje. Moteris kaltinta ir tuo, kad piktnaudžiaudama tarnyba iššvaistė Vyriausybės kanceliarijos turtą — esą atsidėkodama už jos gyvenamojo namo remonto darbų priežiūrą victoria 2 prekybos sistema Utenos rajono savivaldybės darbuotojui m.

Pirmosios instancijos teisme konstatuota, kad A. Katinas piktnaudžiavo tarnyba, kai į savo piktnaudžiavimo prekybos strategijomis savivaldybėje pasikvietė bendrovės direktorių dėl namo remonto, perdavė namo piktnaudžiavimo prekybos strategijomis. Lietuvos socialdemokratų partijai priklausęs A. Katinas prasidėjus tyrimui sustabdė savo narystę joje, tačiau ųjų pavasarį su šia partija jis dar vienai kadencijai buvo išrinktas į Utenos mero postą.

Apeliacinio teismo nuosprendis įsiteisėja nedelsiant, tačiau gali būti kasacine tvarka skundžiamas Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.