Galutinė energetikos sistemų prekyba

Didžiulis šuolis įvyko jau rugsėjo mėnesį — rugsėjo osios duomenimis, dar apie Keizerio teigimu, iš Jis tvirtino, kad kol kas nėra gautas leidimas iš nepriklausomų tiekėjų skelbti, kiek vartotojų juos pasirinko. Taryba patikrina pareiškėjo, pateikusio prašymą gauti leidimą, registravimo faktą patvirtinančius ir kitus jo registravimo duomenis valstybės įmonės Registrų centro valdomuose Juridinių asmenų ir ar Gyventojų registruose fizinio asmens teisę gyventi Lietuvos Respublikoje. Bylos 2 straipsnis.

EUR-Lex Access to European Union law Galutinė energetikos sistemų prekybos ir paslaugų svetainė Elektros kainą galutiniam vartotojui katie dvejetainiai variantai jos įsigijimo, perdavimo, skirstymo, tiekimo, sisteminių paslaugų bei viešuosius interesus atitinkančių paslaugų VIAP kainos. Kita kainos galutinė energetikos sistemų prekyba — elektros perdavimas, skirstymas bei VIAP — toliau liks reguliuojama.

VERT vadovė: viliodami klientus tiekėjai klaidina Tuo metu Valstybinė energetikos reguliavimo taryba VERT ir Energetikos ministerija perspėja, kad siekdami pritraukti klientų, kai kurie nepriklausomi tiekėjai klaidina žmones, nepateikdami visos informacijos apie būsimas paslaugas ir galutinę elektros kainą.

VERT pirmininkė Inga Žilienė sako, kad kai kurie tiekėjai vartotojams nurodo perpus mažesnę kainą nei dabartinė. Ji mano, kad būsimiems klientams nepateikiant visos informacijos, kitąmet taryba gali sulaukti daug skundų. Pasak jos, taryba jau išsiuntė rekomendacijas visiems tiekėjams atkreipti į tai dėmesį.

Žilienė taip pat pranešė, kad norėdami pritraukti klientų tiekėjai siūlo daug nuolaidų, nesusijusių su paslauga.

Energetikos viceministras E. Purlys pastebėjo, kad vartotojai skundžiasi iš tiekėjų negalintys per 10 dienų, kaip numato įstatymas, gauti sutarties projekto. Bylos 2 straipsnis.

Pasak jo, buitiniai vartotojai renkasi iš visų galimų tiekėjų. Didžiulis šuolis įvyko jau rugsėjo mėnesį — rugsėjo osios duomenimis, dar apie Keizerio teigimu, iš Jis tvirtino, kad kol kas nėra gautas leidimas iš nepriklausomų tiekėjų skelbti, kiek vartotojų juos pasirinko.

Pasak jo, pirkti elektrą iš jau pasirinktų tiekėjų šie buitiniai vartotojai galės nuo spalio, lapkričio, gruodžio ar sausio mėnesių. Greitai viskas prasidės jau prasidėjovisiems būtina tai žinoti Iki gruodžio 10 dienos norimą tiekėją turi pasirinkti daugiau kaip 5.