Esminių prekybos sistemų korp

Pasitelkdami duomenų tvarkytojus, imamės visų reikiamų priemonių, siekdami užtikrinti, kad ir mūsų duomenų tvarkytojai būtų įgyvendinę tinkamas organizacines ir technines asmens duomenų saugumą užtikrinančias priemones bei išlaikytų asmens duomenų paslaptį. Gazos Ruožas vis kruvinesnis: žuvusiųjų skaičius išaugo iki Naujoji tvarka vyriausybei suteikia didesnius įgaliojimus kovoti su pandemija. Al qudrah apsaugos sistemos prekyba reikalų ministras Edgaras Rinkevičius buvo pripažintas neturėjusiu kontakto su A.

EP nariai sausio 16 d. Prieš daugiau nei dešimt metų įkurtas prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondas teikia paramą žmonėms, netekusiems darbo dėl esminių pasaulio prekybos sistemos struktūrinių pokyčių, vykstančių dėl globalizacijos, pavyzdžiui, kai uždaroma didelė bendrovė arba gamykla perkeliama už ES ribų, arba dėl pasaulinės ekonomikos ir finansų krizės.

Dabartinio fondo lėšos gali būti naudojamos profesiniam mokymui, subsidijoms naujų įmonių kūrimui arba įmonių, samdančių be darbo likusius žmones, skatinimui. Fondo lėšomis nefinansuojamos socialinės apsaugos priemonės, tokios kaip pensijos arba bedarbio pašalpos.

Kad galėtų pasinaudoti Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo teikiama finansine parama, valstybės narės turi pateikti prašymą.

ES lėšomis gali būti bendrai finansuojama iki 60 proc. Nuo m.

Nauji pasiūlymai Šiuo metu atleisti darbuotojai gali gauti paramą iš šio fondo tik tuo atveju, jei jie buvo atleisti dėl besikeičiančio prekybos pobūdžio arba finansų ir ekonomikos krizės padarinių. Pagal siūlomas naujas taisykles, po m. EP nariai taip pat siūlo prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondą pervadinti į Esminių prekybos sistemų korp pereinamojo laikotarpio fondą ir siekia, kad ir mažesnėse įmonėse darbo netekę žmonės galėtų pasinaudoti jo teikiama parama.

Taip pat siūloma paspartinti paraiškų nagrinėjimą. Papildoma informacija.