Banko prekybos finansavimo sistema

Pagalba segmentui, kurio bankas nefinansuoja Bendra SVV įmonėms Baltijos šalyse suteikto finansavimo suma šiais metais jau pasiekė mln. Panašūs įrašai. SEB bankas klientams teikia vietinio ir tarptautinio faktoringo paslaugas. Klientui nebereikia nieko daryti — pradėjus naudotis sistema, sąskaitų duomenys automatiškai pateikiami bankui, ir mes suteikiame finansavimą. Naudojant įmonės EDI sistemą per metus perduodama apie 18 milijonų elektroninių dokumentų.

SEB banko klientai gali dar greičiau ir pietų korėjos prekybos sistema teikti faktoringo sąskaitas Reklama publikuota: Rolandas Sungaila, SEB banko Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo departamento direktorius. Tai klientams padeda gerokai sutaupyti laiko, nes dokumentų nebereikia įkelti į interneto banką ir teikti patiems.

Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo paslaugos

Be to, ši paslauga padės išvengti žmogaus klaidų, o dėl spartesnio duomenų perdavimo bus greičiau suteikiamas finansavimas. Jos valdoma debesų kompiuterijos platforma, elektroninių duomenų mainų Electronic Data Interchange — EDI sistema, įmonėms leidžia keistis komerciniais dokumentais bei informacija naudojant skirtingas apskaitos programas.

Per šią sistemą siunčiami užsakymai, sąskaitos faktūros, krovinių važtaraščiai, prekių likučių ataskaitos, užsakymų gavimo patvirtinimai bei daugelis kitų elektroninių dokumentų.

Kaip tik tai užtikrina galimybė banko prekybos finansavimo sistema elektroninių duomenų mainų sistema — supaprastinamas sąskaitų faktūrų rengimas, trumpinamas administravimo darbams skiriamas laikas. Klientui nebereikia nieko daryti — pradėjus naudotis sistema, sąskaitų duomenys automatiškai pateikiami bankui, ir mes suteikiame finansavimą.

  • Įkainiai | Bankas Citadele
  • Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo paslaugos SEB bankas Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo paslaugos Vieno banko prekybos sistema Prekybos finansavimas Banko prekybos finansavimo sistema.
  • SEB banko klientai gali dar greičiau ir patogiau teikti faktoringo sąskaitas Reklama publikuota: Rolandas Sungaila, SEB banko Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo departamento direktorius.

SEB yra pirmasis Lietuvoje veikiantis bankas, sudaręs galimybę savo klientams naudotis tokia paslauga. Prisijungti prie EDI sistemos rekomenduojama tiems faktoringo paslaugų naudotojams, kurie per mėnesį bankui teikia 50 ir daugiau sąskaitų.

Automatizuodami šią procedūrą klientai galės smarkiai sumažinti laiko sąnaudas. SEB bankas klientams teikia vietinio ir tarptautinio faktoringo paslaugas. Įmonė, sudariusi faktoringo sutartį su banku, perleidžia jam piniginių reikalavimų teises pagal savo klientams išrašytas sąskaitas.

Faktoringo paslauga besinaudojančiai įmonei bankas iš karto sumoka iki 90 proc. Bankas teikia ir atvirkštinio faktoringo paslaugą, kuri suteikia galimybę apmokėti tiekėjų pateiktas sąskaitas iš karto ir gauti tiekėjo nuolaidą ar pailginti atidėto mokėjimo terminą. Bankui yra sumokama tik atidėto mokėjimo termino pabaigoje. Abu faktoringo būdai padeda įmonėms optimizuoti apyvartinį kapitalą ir gauti finansavimą neįkeičiant nekilnojamojo turto — perleidžiamos tik reikalavimo teisės į gautinas sumas.

Saulius Vagonis (OBER-HAUS) - „Kuriame burbulo formavimosi etape esame šiuo metu?“

Trijose Baltijos šalyse įmonė aptarnauja daugiau negu 2 klientų. Naudojant įmonės EDI sistemą per metus perduodama apie 18 milijonų elektroninių dokumentų.

  • SEB banko klientai gali dar greičiau ir patogiau teikti faktoringo sąskaitas - Verslo žinios
  • I vieta finansų kategorijoje Darbo pobūdis Pagrindinis Baltijos šalių struktūrinio finansavimo operacijų departamento uždavinys — užtikrinti kokybišką banko vidaus ir išorės klientams teikiamų prekybos finansavimo ir faktoringo operacijų paslaugų atlikimą.
  • Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo paslaugos Lėšų valdymo ir prekybos finansavimo paslaugos Ir vietiniams, ir užsienio klientams teikiame vertybinių popierių saugojimo, apyvartinio kapitalo ir likvidumo valdymo paslaugas, siūlome lėšų valdymo sprendimus, prekybos ir apyvartinio kapitalo finansavimą.