Apsaugos sistemų parodos.

Iškirtinės savybės, palyginus su ankščiau gaminamais jutikliais tai, kad visi jutiklio parametrai vizualiai matomi ir nustatomi kompiuterio pagalba. Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; inžineriniai tinklai ir sistemos; saugos tarnybos; vaizdo stebėjimo sistemos. Telpro Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Elektros bei ryšių komunikacijų tinklų montavimas, elektros sistemų įrenginių modernizavimas, priežiūra ir remonto darbai.

Stendą aplankė apsaugos sistemų instaliuotajai, apsaugos įmonių vadovai, didelių kompanijų atstovai, kurie dirba apsaugos sistemų srityje. Mes manome, kad tokį susidomėjimą FORTEZA sistemomis lemia tris svarbus faktoriai: FORTEZA įranga pristatoma Lenkijoje jau trečią kartą ir daugelis lankytojų jau yra susipažinę su perimetro apsaugos sistemomis, ateidavo į mūsų stendą pasisveikinti ir pamatyti naujienas. Lenkijoje mes atidarėme padalinį, kuris atsakingas už klientų konsultavimą, projektų paruošimą, garantinį aptarnavimą, instrukcijų atnaujinimą ir viskas Lenkų kalba.

Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.

Pastatų apsaugos signalizacija, gaisro signalizacija ir automatika, vaizdo stebėjimas, įeigos kontrolė, komiuteriniai ir ryšio tinklai.

Kompiuteriai, kompiuterių remontas, IT paslaugos.

Prekyba Montavimas Aptarnavimas Adresas: J. Žemgulio g. Elektros sistemų, telekomunikacijų įrengimas Adresas: Jurbarko g. Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; inžineriniai tinklai ir sistemos; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.

Elektros bei ryšių komunikacijų tinklų montavimas, elektros sistemų įrenginių modernizavimas, priežiūra ir remonto darbai. Dirbame visoje Lietuvoje, kompetentingi savo srities profesionalai suteiks Jums kokybiškas paslaugas ir malonų aptarnavimą.

Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius — užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą.

Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas — grąžinimas oro uoste.

Prezidentas ir krašto apsaugos viceministrai lankėsi Pabradės poligone

Elektronikos komponentai Adresas: J. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte! Pateikti įvertinimą Iki šiol nėra įvertinimų!

Lietuvos centrinis valstybės archyvas

Taip pat perskaitykite. Technologijų kūrėjai, tobulindami aspiracinių dūmų detektorius, siekia užtikrinti, kad jie galėtų būti diegiami ir naudojami bet kokiomis sąlygomis: šaltoje ir karštoje, sterilioje ir užterštoje, sausoje ir drėgnoje aplinkoje.

Taip pat, siekiant užtikrinti, kad šie detektoriai būtų konkurencingi su kitomis dūmų detekcijų sistemomis, skiriamas dėmesys patraukliai įrengimo ir eksploatacijos kainai, ilgam tarnavimo laikui bei nesudėtingai priežiūrai. Tai yra vienintelė tarptautinė paroda Lenkijoje, kurios metu apsaugos sistemų gamintojai iš įvairių šalių ir jų atstovai gali pristatyti įrangos asortimentą, parodyti veikiančias sistemas potencialiems klientams.

Šiemet iš Lietuvos dalyvavo 3 kompanijos.