Prekybos sistemos pranešimai. Perspėjimo pranešimai: kodėl negaunate ir kaip juos įjungti?

Ilja Laurs: Efektyvi lyderystė, medžiagos. Ausinės leidžia paprašyti kliento palaukti arba nukreipti skambutį prekybos pranešimų sistema, arba skambinti tiesiai iš prekybos salės.

Prekybos ministerijos įgyvendinama IGS suteikia piliečiams galimybę pasirinkti blokuoti komercinius elektroninius pranešimus, tokius kaip SMS, balso skambučiai ir el.

Laiškai, trukdantys vartotojams. Terminas paslaugų teikėjams, turintiems daugiau nei tūkstančių komercinių elektroninių pranešimų patvirtinimų, įkelti savo dabartinius patvirtinimus į IYS baigėsi 31 m. Gruodžio d.

Nuo vasario 16 d. Be to, piliečiai galės pakeisti savo komercinių elektroninių pranešimų nuostatas, palyginti su İYS, bet kurią dieną po šios datos.

Balso ryšio sistema parduotuvėje VoCoVo ryšio sprendimai užtikrina greitą ir aiškų bendravimą tarp komandos. Siųsti užklausą VoCoVo — tai balso ryšio sistema, skirta naudoti parduotuvių viduje, sandėliuose ar centriniuose biuruose, leidžianti operatyviai bendrauti komandoms, kad ir kur žmogus būtų. Skubūs pranešimai RASFF Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Vykdant šį  mechanizmą, bet kurioje į JTBKK Konvencijos 1 priedą įrašytoje šalyje, tarp kurių yra ir Lietuva, gali būti vykdomi projektai, kurie yra finansuojami kitos į tą patį Konvencijos priedą įrašytos šalies. Šie sprendimai padeda parduotuvės personalui atlikti prekybos sistemos pranešimai užduotis kaip atsargų kiekio kontrolė, šaldiklių temperatūrų stebėjimas, bendravimas su kolegomis kitose prekybos salėse ir atsakymas į klientų užklausas. Tai padeda pagerinti klientų aptarnavimą, didina parduotuvės darbo prekybos pranešimų sistema ir pardavimus.

Piliečiai gali sužinoti, kurios įmonės turi savo prekybos sistemos pranešimai telefono numerį ir el. Pašto informaciją atitinkamoje sistemoje, o pranešimus iš norimų įmonių jie gali gauti tik gavę jų pritarimą ar atmetimą. Komercinių pranešimų patvirtinimo terminas iki tūkst.

Gegužės 31 d Kita vertus, paslaugų teikėjų, turinčių 31 ar mažiau komercinių elektroninių pranešimų patvirtinimų, įkėlimo procesas baigsis gegužės XNUMX d. Po minėtų įkėlimų nustatytas šių patvirtinimų piliečių patikrinimo terminas buvo 15 m.

Naujas koronaviruso židinys audinių fermoje — virusas įsisuko Lazdijų rajone m. Naujas židinys nustatytas audinių fermoje Lazdijų r. Kuklių kaime, kur buvo auginama beveik 12 tūkst. Liga patvirtinta kovo 30 d.

Liepos d. Piliečiai šiuos patvirtinimus galės patikrinti nuo birželio 1 d.

Iki liepos 15 d. Be to, IMS, kur taip pat saugomi patvirtinimo duomenys, sumažina paslaugų teikėjų archyvavimo ir patvirtinimo naštą.

Nuo tada, kai İYS buvo pradėta eksploatuoti, piliečiai pateikė 32,2 mln. Atmetimų ir beveik tūkst.