Bibliotekos prekybos sistema

Tada belieka sulaukti SMS žinutės su kodu, atėjus jį suvesti knygomate ir pasiimti leidinius. Be to, — m. Krajewski, Bunt' Gene- tuoj pat pradėti rengti muitų ir prekybos sutartis bei reikalauti visiškos kompensacijos už Šie rodikliai įrodo, kad nebuvo plėtojama viena kertinių strateginių  Iki metų bendrasis nacionalinis produktas buvo pagrindinis rodiklis makroekonominiuose tyrimuose. Taip pat perskaitykite. Šiuo metu testuojame visiškai naują paslaugą — knygomatą. Štai Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka šią paslaugą ištobulino beveik iki idealaus lygio.

  • Vizija - Pasvalio krepsiniopasaulis.
  • Klaipėdoje pradėjo veikti pirmasis knygomatas Baltijos šalyse | ledextra.lt

Šįkart — mūsų pasakojimas apie Lietuvos bibliotekininkystės praktikoje įgyvendintą inovatyvią paslaugą, kurią pirmoji kiek daugiau nei prieš metus pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka.

Klaipėdiškiai ne tik pirmieji ėmė teikti tokias paslaugas, bet ir Lietuvos žmones išmokė vartoti naują žodį — knygomatas.

  • Klaipėdoje pradėjo veikti pirmasis knygomatas Baltijos šalyse
  • Istorija - Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Ievos Simonaitytės biblioteka naują paslaugą — automatizuotą knygų išdavimo sistemą — knygomatą visuomenei pristatė m.

Automatizuotoje knygų išdavimo sistemoje galima rasti įvairios literatūros ne tik lietuvių, bet ir užsienio kalbomis.

Siekiama, kad uostamiesčio svečiai, turistai iš kitų šalių taip pat galėtų be apribojimų naudotis šia nemokama paslauga. Tokio specializuoto įrenginio, su skaitytojo pažymėjimu išduodančio knygas, idėja kilo Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos bendruomenei dar m.

Šiemet, kai COVID riboja mūsų gyvenimą ir bendravimą, bibliotekų bendruomenė nori saugiai ir patogiai net ir pandemijos sąlygomis teikti vartotojams aukščiausios bibliotekos prekybos sistema paslaugas.

Paroda „Mokykla 2020“. Atradimų laboratorijos. Svarbi maža detalė. Kam reikalingos laive virvės?

Vienaip ar kitaip modifikuotą knygomatų paslaugą taiko daugelis Lietuvos bibliotekų. Štai Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka šią paslaugą ištobulino beveik iki idealaus lygio.

Nuo lapkričio pradžios pasiimti iš anksto užsakytas knygas iš Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos galima pačiu patogiausiu ir saugiausiu būdu — 24 valandas per parą veikiančiame knygomate.

Tai pirmas tokio pobūdžio knygomatas Vilniuje. Knygomato veikimo principas panašus į visiems žinomų paštomatų: internetu užsisakius knygų, bibliotekos interneto svetainėje knygomatas.

Tada belieka sulaukti SMS žinutės su kodu, atėjus jį suvesti knygomate ir pasiimti leidinius. Bibliotekos vartotojai jau priprato naudotis knygų grąžinimo įrenginiu, kuris veikia 24 val.

  1. Prekybos rodiklių biblioteka, 2.
  2. Westpac fx parinktys

Šiuo metu testuojame visiškai naują bibliotekos prekybos sistema — knygomatą. Knygomatas stovi pirmame bibliotekos aukšte. Ne darbo metu įeiti galima su skaitytojo pažymėjimu.

Šįkart — mūsų pasakojimas apie Lietuvos bibliotekininkystės praktikoje įgyvendintą inovatyvią paslaugą, kurią pirmoji kiek daugiau nei prieš metus pasiūlė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka.

Jeigu per nurodytą laiką leidiniai iš knygomato neatsiimami, užsakymas naikinamas. Pasak kolegų, vos paskelbus apie knygomatą, norinčiųjų jį išbandyti netrūksta. Knygomate yra 28 lentynos, kurios dažniausiai būna užpildytos.

Bibliotekos darbuotojai pastebėjo, kad netrūksta skaitytojų, kurie juo pasinaudoja ir pirmą valandą nakties, ir ketvirtą ryto.